Meble kuchenne na wymiar Szczecin, kuchnie i zabudowa kuchni

Zabudowa kuchni Szczecin

Jesteśmy profesjonalnym producentem mebli na wymiar ze Szczecina, którego jedną ze specjalności są świetne zabudowy do kuchni. Pracujemy wyłącznie na najlepszych materiałach i przy wykorzystaniu doskonałych urządzeń, co pozwala nam na dostarczanie zabudów, których design, jak i solidne wykonanie są doceniane przez naszych klientów. Tworzymy zabudowy kuchenne w różnych stylach – minimalistycznym, nowoczesnym, industrialnym, tradycyjnym, czy nawet klasycznym. Dzięki temu klienci ze Szczecina, jak i każdego innego miasta mogą wybierać spośród setek dostępnych konfiguracji.

Zabudowa kuchni powinna spełniać potrzeby i oczekiwania właścicieli. Staramy się zawsze proponować rozwiązania kolorystyczne i warianty wyposażenia szafek dostosowane do oczekiwań Klientów.

Przed zakupem mebli kuchennych, w pierwszej kolejności musimy zdecydować, czy wybrać meble kuchenne na wymiar, czy meble modułowe. W pierwszym przypadku zabudowa kuchni będzie dokładnie dopasowana do wymiarów pomieszczenia z uwzględnieniem wnęk, skosów.

Meble modułowe to zestawy złożone z gotowych szafek i elementów meblowych. Systemy mebli modułowych zawierają szafki i elementy meblowe pozwalające stworzyć zestaw dopasowany do pomieszczenia.

Oferta nasza zawiera zarówno zabudowy kuchni wykonane na wymiar, jak również szeroką gamę mebli modułowych.

Zabudowy do kuchni – jak są produkowane?

Każde zlecenie związane z przygotowaniem zabudowy kuchennej rozpoczynamy od dokładnych pomiarów, które pozwalają nam na przygotowanie szczegółowego projektu. Następnie, wybieramy materiały i przystępujemy do produkcji. Finalnie tworzymy gotową zabudowę kuchenną, którą transportujemy do miejsca, gdzie ma być zamontowana (np. w Szczecinie), a także zajmujemy się jej odpowiednią instalacją i weryfikacją, czy wszystko wygląda i działa tak, jak powinno.

Wykonujemy profesjonalne projekty zabudowy kuchni, uwzględniające zasady ergonomii i dostosowane do indywidualnych potrzeb Klientów. Mnogość rozwiązań pozwala nam na zaplanowanie , najlepszej z możliwych, zabudowy kuchennej. Punktem wyjścia przy projektowaniu kuchni jest połączenie najważniejszych stref kuchennych ( przechowywanie, zmywanie, gotowanie/pieczenie) w tzw. trójkącie roboczym.

Zabudowa kuchni Szczecin

Dzięki zastosowaniu regulowanych nóżek o wys. 10 i 15 cm mozna optymalnie ustalić wysokość blatu roboczego w odniesieniu do wzrostu użytkownika.

Zabudowa kuchni Szczecin


[ Wstecz ]